Smocza Era

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

FABUŁA
Forum Smocza Era swoją rozgrywkę prowadzi na ogromnym kontynencie o nazwie Fablehaven. Jest to niezwykle młody świat, bez skomplikowanych nazw rodów, przodków i tym podobnych. Wszystko, tylko po to, aby to gracz w pełni mógł kształtować przyszłość tego uniwersum. Wcześniejsze wydarzenia można znaleźć w Przewodniku w temacie "Świat i fabuła", poniżej przedstawiamy ostatni zapis.
Rok 280 Po wielu kolejnych latach, tworzą się pierwsze klany, Elfów, którzy dbając bardziej o swój dobrobyt decyduje się bronić swoich ścieżek i granic, Ludzi, którzy decydują się wziąć pod opiekę Szlaki handlowe i którzy mają od dawno swoją Gildie Jeźdźców, która cały czas jest doglądana i skupia teraz Jeźdźców również innych ras, Krasnoludów, którzy tworzą Klan w głównej mierze po to, aby dalej pogłębiać swój majątek i żeby stworzyć coś na wzór Rady, która będzie zarządzała całą rasą krasnoludzką. Tworzy się również klan Orków, którzy szykując się do wojny, mają za zadanie poszerzyć swoje terytorium. Orkowie zaczynają pomału najeżdżać najbliższe wioski ich terytorium. Ludzie mając duże doświadczenie w oswajaniu dzikich stworzeń, decydują się stworzyć Zakon Gryfa, który będzie miał za zadanie tłamsić wszelkie ataki Orków, pilnować granic i patrolować Fablehaven. Dzięki swoim działaniom zyskują coraz większe uznanie w świecie, chociaż przekonani o swojej wyższości i szlacheckości krwi, Elfy nadal skupiają się najbardziej na samych sobie.
AKTUALNOŚCI
Head Admin:

Mistrzowie Gry:

Sub forum

Forum Wątki Posty Ostatni post
1

Mroźne miasto

Miasto znajduje się na terenach przyjaznych, jeśli można to tak nazwać. Nie sięgają tutaj śnieżne zamiecie czy zabójcze temperatury. Miasto położone jest tuż przed lodowatymi górami, dając mu świetną ochronę. Miastem rządzi Lodowa istota, której nikt jeszcze nie widział (podobno). To istota magiczna i pradawna. Samo miasto skupia w sobie niezwykle silny lud, dobrych i złych. Wszyscy są jednością.
17 17 Kuźnia 2019-10-31 22:40:03 przez Surya

Arknoss

Wątek Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post
1
Przyklejony: Droga do miasta przez Surya
0 13 2019-10-26 18:00:01 przez Surya
2
Las mroźnych ziem przez Surya
0 10 2019-10-26 18:00:13 przez Surya
3
Zagubiona świątynia przez Surya
0 10 2019-10-26 16:30:50 przez Surya
4
Kanion utrapienia przez Surya
0 10 2019-10-26 16:30:16 przez Surya
Użytkowników przeglądających to forum: 0 gości, 0 zarejestrowanych użytkowników
10 najbardziej aktywnych użytkowników:
Surya(344)
Legenda
Człowiek | Ork | Elf | Krasnolud | Malauk | Reptilianin | Goblin
  • Nowe postyNowe posty
  • Brak nowych postówBrak nowych postów
  • Forum ZablokowaneForum Zablokowane
  • Stopka

    Forum oparte na FluxBB